Bakırköy Matbaa

Bakırköy Matbaa ile Baskıda Kalite!

Sizlerin de her hangi bir zamanda bir baskı işine kesinlikle ihtiyacınız olmuştur veya ilerki zamanlarda kesinlikle olacaktır. Fakat baskı işinde sizleri zora sokacak birkaç durum var. Bunlardan en basiti kullanılan mürekkep ve kağıdın kalitesi olarak belirlenebilir. Bizler Bakırköy Matbaa olarak sizlere tamamen kaliteli ürün konusunda garanti veriyoruz. Tüm baskı işlerinizde hem mürekkep hem kağıt hem de işçilik konusunda birinci sınıf bir ürün teslim ediyoruz. Bu kadar baskıda kaliteyi önemseyen bir firma olarak basılan işin grafik tasarım alanını da bizler üstleniyoruz. Çünkü biliyoruz ki bu kadar emek verdiğimiz iş tecrübesiz elden çıkan bir tasarım olunca boşa zaman kaybı oluyor.

Bakırköy Matbaa Her Çeşit Baskıda Yanınızda!

Bazı firmalar sadece tek çeşit baskı işi yapmaktadır. Sizlerin vaktinin ne kadar değerli olduğunu bizler biliyoruz. Tek tek farklı işlerinizi farklı firmalara vermek sizlerin gününü öldürebilir. Bizler Bakırköy Matbaa olarak her türlü baskı işini yapacak makine ve iş gücü ile sizleri yormuyoruz. Tüm baskı işlerinizi alıyoruz ve tasarımdan paket aşamasına kadar oluşan tüm iş takibini bizzat hallederek sizlere verdiğimiz gün ve saatte kapınıza teslim ediyoruz. Sakın parça parça farklı yerlere vermeyi düşünmeyin. Çünkü bizlere verdiğiniz tüm işleri aynanda elinizin altında bulmak varken ilk önce tek tek iş verip sonra tek tek teslim almak sizleri gerçekten yoracaktır.

Bakırköy Matbaa Yılların Tecrübesini Kağıtlara İşliyor!

Sizler yılların firmasının sahibi olarak kesin başka yerler ile zamanında baskı işi için çalışmışsınızdır. Bu yerlerden bazıları tecrübesiz olabilir bazıları da tecrübeli olsa bile işini sevmeyen bir firma olabilir. Bizler işimizi seviyoruz ve bu işte yılların tecrübesi ile bizimle çalışan tüm firmaların baskı işlerini kağıda dökerken adeta bir sanat baş yapıtı yaparcasına kağıda işliyoruz. İşte tamda bu yüzden referanslarımız bizlerle bir kez çalıştıktan sonra tüm baskı işlerini bize yaptırıyorlar. Bizler alanında tecrübeli ekibimiz ile sadece baskı yapmıyoruz. Kurumsal Kimlik Tasarımı gibi önemli bir konuda yani sizlerin firmanızın imajını baştan aşağı belirleyecek bir konuda tasarım işini de üstlenebiliyoruz.